Být náročný se vyplácí

Život si tvoříme my.

Čím více na sebe budeme náročnější, tím více budeme šťastnější. 

Pokud cokoliv od života chceme…

Pokud chceme vydělávat víceciferné číslo než doposud. Pokud chceme v profesi potkávat zkušenější lidi, učit se od profíků. Pokud chceme spolupracovat s kvalitními kolegy. Pokud chceme být profesně potřební, mít smysluplnou naplňující práci. Pokud chceme vybudovat něco vlastního, vymyslet vlastní značku. Pokud chceme světu něco předat. Pokud chceme cokoliv, co nyní nemáme, značí to naši nespokojenost přesně v tom, co postrádáme, hledáme, nemáme.

Chceme úspěch v práci, ale nemáme ho? →

Je načase začít chtít víc, udělat něco jinak, otevřít se změně.

Chtít pro sebe to nejlepší, být náročnější k vlastním potřebám a přáním je normální.

Kdy je ideální čas na změnu? Není vhodnější doba než TEĎ.

Pokud chceme láskyplný vztah. Pokud chceme partnera, který je pro nás několik příjemností v jedné osobě. Náš nejlepší kamarád i skvělý milenec. Partner sdílející svůj úspěch, nové nápady, spokojenost, ale i trápení. Pokud chceme naplňující vztah plný humoru, vášně. Partnerské štěstí prožívat v mnoha podobách, protože je to osoba „vše v jednom“.

Chceme šťastný partnerský vztah? —> 

Buďme náročnější s nároky na sebe, změňme vztah se sebou z nezdravého na zdravý. Buďme sami pro sebe přesně tím partnerem, se kterým bychom chtěli chodit.

Kdy je ideální čas na změnu? Není vhodnější doba než TEĎ.

Pokud chceme mít vysněnou postavu, krásnou pleť, být i vypadat fit a zdravě, pokud se chceme každé ráno probouzet se slovy „hmmm, jsi fakt kost/frajer“ a těšit se na pohled do zrcadla na nás samotné.

Pokud chceme mít zdravé vztahy s partnerem, přáteli, rodinou, spolupracovníky, ale i s naprosto cizím člověkem, kterého náhodně potkáme. Pokud chceme kvalitně trávit náš volný čas, pokud chceme svůj život posouvat k nejlepší možné verzi. Pokud chceme vnitřně růst. Pokud se chceme jednoduše cítit ve všech oblastech našeho života šťastně. 

Prvním ZÁSADNÍM krokem je zaměření na vlastní náročnost. Náročnost sám/sama na sebe.

Někdo nerad vidí pravdu a realitu, někdo se nerad mění. Výmluvy na práci, kolegy, rodinu, genetiku, „nemám čas“,… jsou přeci vždycky snazší. Někdo se naopak může probudit a nyní pociťovat potřebu změny. Vlastní změny. Roste vnitřní zapálenost, akce, produktivita, kreativita. Pokud to nyní pociťujete, nenechte ji zase utéct, ale poslechněte své nejhlubší přání a splňte si je třeba na 110 %.

Čím náročnější na sebe jsem = svět je pro mě jednodušším

Čím větší náročnost sám/sama na sebe = větší životní svoboda

Čím více světu dávám = tím více dostávám

Čím větší spokojenost sám/sama se sebou si vybuduji = tím většího okolního úspěchu, zrcadlícího naši vnitřní realitu, budu mít. 

VOLBA NAŠEHO STYLU ŽITÍ JE NA NÁS

NAŠE ÚSPĚCHY = NAŠE VOLBA

NAŠE NEÚSPĚCHY = NAŠE VOLBA

Sdílej:

Čtětěte také