Jsem terapeut a lektor

Evelína Hettnerová

Žiji jednoduše to nejlepší. 

Své klienty neměním. Vracím je zpět k sobě. Vracím vás k vám a pak zpět do světa. Do žití jaké si přejete, jaké chcete mít.

Přímočaře, efektivně, citlivě.

Zpět do souladu a plné autenticity.

Správný výběr terapeuta je klíčový.
Každý chceme nejlepšího.
Zjistěme, jestli si sedneme i spolu. 

Objednat na terapii?

Pište: 

+420 777 570 820

 

 

Dle mých osobních zkušeností a zkušeností mých stávajících klientů klasická psychoterapie nevyřeší příčiny problému. U mě se neplatí za řešení omáčky okolo problému, ale za kvalitní práci vyřešeného problému. Často se stává, že jsou prostředky, energie, hodiny a peníze házeny do vzduchu, bez praktického efektu. To já pro své klienty nechci.

BEZ KOMPROMISŮ.

N A B Í Z Í M

nejluxusnější a nejmodernější prostor

pro terapii v ČR

J S E M

kvalitní terapeut

bez kompromisů

P R A C U J I

světově nejefektivnější

terapeutickou metodou

Neměla jsem v životě, po čem jsem toužila. Teď mám.

Proč terapie s Evelínou

Splňuje poptávku náročných klientů.  

0 let
terapeutické praxe
200 hodin
odlektorováno
50
spokojených klientů

Sama jsem si vyřešila syndrom vyhoření. Byla jsem na alternativních léčbách (reiki, ayurveda, 21dní půsty, homeopatika, akupresura, akupunktura). Vyzkoušela X nejdražších psychoterapeutů v ČR. S mou tehdy vyhřezlou ploténkou, která s workoholismem souvisí, jsem byla nejlepším chirurgem okamžitě poslaná na operaci.

Ztratila jsem spoustu času i peněz za léčby bez výsledků. Jen s nárůstem zoufalství z neustálého řešení. Až s terapeutickou metodou, která pracuje s příčinami našeho problému přišla reálná a trvalá změna. Skončilo řešení. Přišlo vyřešení. Vrátila se mi nikdy nevyčerpatelná životní energie.

Mám za sebou slušný syndrom pracovního vyhoření

V práci trávíme nejméně třetinu svého života. Ať chceme, nebo ne, práce, kolektiv, finance nás ovlivňují v osobním čase.

,,Odmakám”, ,,nějak to v té práci přežiju”, ,,po práci budu dělat, co mě baví“ …to nefunguje.

Práce ovlivňuje soukromí. Pokud jsme během ní nespokojení, nenaplňuje nás, projeví se to: cigarety, špatný spánek, stres, emoční přejídání, alkohol, konflikty s partnerem, uzavření se do sebe a mlčení.

Tady bude probíhat naše terapie

Osobní odborná analýza mi v bolestech byla k ničemu. Na příčiny problémů nepřišla, ani je nevyřešila. Chtěla jsem jistotu, měla jsem všeho už dost. Terapie pracující s příčinami problémů je pro mě cíl, který se mi v mé mnohaleté soukromé terapeutické praxi osvědčil. Rovněž mým náročným klientům. Nabízím vyřešení z bludného kruhu, díky tomu nezávislost na terapeutovi.
Maximální kvalitu a spolupráci oboustranného vítězství - to chci pro své klienty.

Mám v životě vše, co chci.

Sama jsem se dostala ze syndromu vyhoření. Sama jsem si vyřešila zdravotní problém vyhřezlé ploténky (L5 – S1).

  • Z půlročního stavu ,,nemohu chodit“ teď běhám zpět půl-maratony. Nyní bez tlaků, umanutosti na konečném výsledku, bez bolesti. Zato s lepšími časy a nepopsatelným vnitřním vítězstvím. 
  • Z dávných obav nevím, co jednou budu dělat za práci, do výsledku mám smysluplnou naplňující kariéru.
  • Z reality mám kolem sebe samé špatné lidi se stala realita žiji s výjimečnými lidmi a spolupracuji s výjimečným kolektivem.
  • Z reality mám na všechno smůlu se stala realita mám na všechno štěstí. 

Především jsem upřímně šťastná v životě, který žiji podle sebe. Vím, že mohu vše, co opravdu chci. Společně dostávám klienty tam, kde oni sami chtějí být a kvalitně chtějí žít.

Těším se na úspěšnou spolupráci

Evelína Hettnerová

Terapeut