O či 100% čiSTO?

Pro všechny ženy i muže, kteří milují EFEKTIVNÍ NÁVODY NA ŽIVOT a neradi ztrácí čas

Obdržíte knihu obřího formátu (větší už se nevyrábí, chci pro vás maximální luxus).

V knize je přes 200 QR kódů. Proč? Ne vždy máme chuť na čtení. Někdy chceme jen poslouchat nebo pozorovat. Oboje je možné. A co dalšího získáte? Doživotní přístup v uzavřené skupině, kde pro vás budu živě vysílat každý měsíc a vy se budete moci anonymně zeptat na jakékoliv dotazy.

Začínáme v ČERVNU

Nový, oblíbený projekt „0 či 100% čiSto?“, který doplní, vyřeší, přesně nasměruje tam, kde aktuálně pociťujeme prázdno,

Přehrát video
Osobní terapie se mnou stojí 100 000 Kč. Momentálně mám plnou kapacitu. Jediná možnost jak se se mnou setkat je prostřednictvím projektu „O či 100% čiSTO?“ nebo v projektu Navždy Sebevědomá.

„0 či 100% čiSTO?“ je …

⚡ pro ženy i muže, kteří milují efektivní návody na život
a neradi ztrácí čas.

⚡ pro nahlédnutí do podvědomí a do dnů vstupovat
úspěšnou nohou.

⚡ pro uklizení svých myšlenek před spánkem a následné klidné hluboké usnutí.

⚡ pro naučení se zdravé sebereflexe z životních situací.

⚡ pro naučení se vnímat své cenné myšlenky, žit je v praxi a reálně si zvýšit zdravé sebevědomí.

⚡ pro novou fantazii, motivaci, inspiraci Záleží, co je vaše aktuální potřeba.

⚡ pro samostatné budování uchopitelného sebevědomím.

Projekt není pro ty, kteří …

⚡ mají diagnostikovanou jakoukoliv závislost 

⚡ mají diagnostikovanou jakoukoliv poruchou osobnosti

⚡ neradi pracují samostatně

⚡ nic nedotahují do konce

⚡ potřebovali by svůj život změnit od základu

Co o projektu “O či 100% čiSTO?” říkají účastnice křtu

1 000 000 informací

1 000 000 rozutíkaných myšlenek po celém „světě“

1 000 000 škodlivých domněnek co si o nás kdo myslí

1 000 000 pochybností jestli jsme dost dobří

1 000 000 stresujících situací

1 000 000 povinností od sebe i od okolí

1 000 000 nedospaných hodin

0 adekvátního sebe-pochválení

Proto si necháváme svou sebe-hodnotu určovat výplatou, počtem dětí, pochvaly nebo kritiky od okolí a hodnocením zvenku.

0 vteřin

Hloubkového vnímání a následného naplnění svých potřeb

0 minut naslouchání

Naslouchání duše, že už je čas věnovat se i sobě

0 KVALITNÍHO odpočinku

Další kafe, red bull, cigareta, ,,ještě jednu skleničku prosím“.. naši únavu jen prohlubuje.

0 minut poslouchání

Hloubkového vnímání a následného naplnění svých potřeb

0 vytvořeného prostoru

Pro upřímně prožité čisté emoce.

Zato rozhodně podle nás nepočká: Úklid v práci, doma, u rodičů – úklid uvnitř nás? Se nekoná.

Péče o děti od A do Z, odepsat 100 lidem na jejich emaily, vnímat, zda je náš manžel spokojen – ale pozornost sobě? Nikde.

Důkladně se zajímat o potřeby a přání našich přátel, mít starost o rodiče, vyvenčit psa, postarat se o kočky, dostatečně se zajímat o kolegy v práci – ale zajímat se i o SEBE? Na to přece není čas.

Poprat se s pochybami, zda jsem něco neřekla moc drsně, jestli mi odpustí a nebude se zlobit. Nedořešené a nepříjemné emoce rychle spolknu, protože na blbosti není čas – Tím sobě dáváme najevo, že se považujeme za blbost.

A co ty vytěsněné hluboce v nás uložené emoce, o kterých si myslíme, že nemůžou za neovladatelné emoční výbuchy na děti, manžela, maminku, .. jenomže můžou. A to hodně!

Co tedy s dnešní přehlceností informací i neuklizenými emocemi uvnitř nás?

Jasně. Nic, protože není čas. Musí se jít rychle spát, navíc lidi mají horší starosti, řeším zbytečný hovadiny.

S naivitou, že se to SAMO během spánku vyřeší chodíme spát. Po pár hodinách rychle vstát a kolotoč zrychlených a stresujících událostí, o kterých si myslím že „o tom je přeci život“, rostou a rostou. A my z něj vnitřně rosteme taky. Ale.. ale.. nebudeme si přeci stěžovat.. vždyť to není tak hrozný. O víkendu žijeme. Chodím s kámošem na pivo, s kamarádkou na víno. Občas si dát do nosu je ok, ne? Vždyť to dělá každý..

SPOJLER: PROTO JE TAKY KAŽDÝ RYCHLE .. NA (TERAPEUTICKÉM) KŘESÍLKU.

Nevadí, naši vnitřní nespokojenost, tlak na hrudi a frustraci rychle vyřeším výletem s rodinou – až na to, že jen utíkám, frustrace roste. Rok.. dva.. dovolená, aby se neřeklo.. pět, deset, ..KONEC.

Život skončil.. život plný „Až, budu zadaná, hubená, vzdělaná, bohatá, maminka, podnikatelka, majitelka bytu, bude mi 20, 30, 40,… tak potom budu šťastná.“

Opravdu?

Chceme vzpomínat výhradně na povinnosti, povrchní život, nikoliv na hluboké prožitky, vášeň, smích, denní rozkošně poctivé a UPŘÍMNÉ zastavení KAŽDÝ DEN? Zastavení s věděním, že jsme na světě sakra správně a opravdu žijeme podle sebe NAPLNO?

Co to zkusit upřímně.Přirozeně. Opravdově.

Nebojte, nebudu na vás tlačit, abyste se měli na 1.místě. To by bylo sobecké, viďte? Jen se sami sebe zkuste zeptat na níže napsané otázky a odpovědět si upřímně ANO nebo NE.

Co takhle:
Chtěli byste žít plní energie bez zdravotních brzd?
Přáli byste si být užitečný pro svou rodinu, manžela, děti, maminku, kolegy v práci, sestru, pro svou firmu i pro svou milovanou babičku,..?
Umíte si představit, že denně překypujete svou vlastní inspirací a obohacujete svět?

Toužíte být plní radosti a prosakovat ji kamkoliv vstoupíme. Líbilo by se vám, sršet nápady na kvalitně strávený čas s rodinou, nejen neustále souhlasit a přizpůsobovat se, ať je klid, ale přispívat vlastní iniciativou, vytvořit si potřebný pocit? …

Ano? Žádný problém.

Stačí si slíbit, že ten komu budete věnovat svou pozornost, naplňovat, poslouchat, respektovat, uctívat,.. budete VY.

5-10 MINUT DENNĚ STAČÍ. POKUD MÁTE EFEKTIVNÍ NÁVOD.

Naučíme-li se vnímat SEBE, dostatečně darovat pozornost SOBĚ tak, aby protivné emoce, které OBČAS OVLÁDNOU NÁS, NIKOLIV ZDRAVĚ MY JE, PŘIROZENĚ ZMIZELI?

PROČ POZORNOST SOBĚ? BUDUJEME SEBEVĚDOMÍ. CÍTÍME SE DOBŘE A PAK KAŽDÝ V NAŠEM OKOLÍ.

Jak moc si dovolíme poznat a aplikovat sebe, budovat vztah k sobě, takový máme vztahy s okolím. Jak se buduje kvalitní DŮVĚRYHO…

ZNÍ TO SNADNO A BEZ PROBLÉMU?

Kdyby to bylo tak snadné, už dávno bych přišla o práci, sebevědomě by žil každý. Jeden problém tu máme: Umět vybrat jeden zaruč…

Náš čas, energie, důvěra, kterou můžeme vložit do nefunkčních návodů nám nikdo nevrátí zpět a polámaná důvěra se buduje obtížně. Jak své myšlenky uklízet s jistotou účinně a HLAVNĚ PRAKTICKY.

Ze své 8leté terapeutické praxe a od více než 200 žen z online projektu Navždy Sebevědomá mám vypozorovaný příkladový model v přístupu k sobě:

Emoce řešíme na vědomé úrovní, nikoliv v hloubce, je to stejné, jako když potřebujeme uklidit prostřední patro naší lednice. Koupíme si saponát a nejúčinnější utěrku na trhu, tedy víme jak, ale s uklízecím náčiním chodíme okolo zamčeného domu. S nulovou praxí, ale s pocitem, že jsme pro úklid alespoň něco udělali, se sami sobě prakticky vzdalujeme, nedůvěru v sebe prohlubujeme.

To je problém aktuálně přeinformované doby: Místo přečtení 2 stran knihy a okamžitého aplikování do praxe, si pustíme ještě 2 hodinový podcast a na praxi už jsme unavení. Místo praktického vyřešení vnitřní prázdnoty, zapneme další seriál na Netflixu. Místo partnerských nevyřčených a v našem krku škrabajících emocí, střídající se s hádkou o „ničem“ se zakousneme do koblihy a scrollujeme na sociálních sítích, abychom se “uklidnili”. Místo 8 hodin práce a 8 hodin strávené s rodinou, pracujeme 16 a divíme se, že to doma nefunguje a nebo nemáme hluboké vztahy s okolím vůbec.

Proto vznikl NOVÝ, OBLÍBENÝ projekt „0 či 100% čiSTO?“, který doplní, vyřeší, přesně nasměruje tam, kde aktuálně pociťujeme prázdno. Každý den trochu. Trefně, čistě, efektivně.

To je NOVÝ projekt ,,0 či 100% čiSTO?“

Nahlédněte do 11 vybraných stran knihy

Kniha je velká a krásná. Má přes 300 stran a najdete v ní přes 200 QR kódů, odkazující na AUDIO a VIDEO.

Dále získáte doživotní přístup v uzavřené skupině, kde pro vás budu živě vysílat každý měsíc a vy se budete moci anonymně zeptat na jakékoliv dotazy.

Objednávka 0 či 100% čiSTO?