Reference

Pokud děláš to, co tě baví a naplňuje, žiješ podstatu svého bytí tady na Zemi. Já mám pocit, že Evelin to přesně takhle má. Její energie a nadšení, které dává do své práce je neuvěřitelná. Baví mě, jak jí to baví a udělá všechno proto, aby vám pomohla, i když jste ten nejsložitější případ na světě. 🙂

Když to nejde tak, zkouší to jinak a jinak, do té doby, než se to povede. Rozhodně neodchází od rozdělané práce. Pokud chcete úžasnýho průvodce na svojí cestě, jste tady správně!
Lucie
Slyšela jsem Evelínu v podcastu. Tak sem hned chtěla zkusit co umí. Šla jsem na web vybrat si terapeuta. Slečnu Evelínu sem si vybrala hned, jak sem zadala Prahu padlo mi do oka její jméno. A hned jak sem přišla věděla sem, že sem vybrala správně.

Empatická super žena s velkym Ž. Terapie mě překvapila a doporučila bych ji každému, kdo má nějaké strachy a nejistoty v životě. Její techniky mi otevírá oči čím dál tím víc. Chci se přihlásit i do projektu Navždy Sebevědomá. K slečně Evelíně chci nadále chodit preventivně pro rady a ujištění zda vše dělám dobře. Nic není náhoda.
Diana
Byla jsem u Evelínky na terapii, kde jsme řešili jednu konkrétní oblast s rodinným příslušníkem. Byla jsem sama na pár různých terapiích jiného druhu, které mě sice také velice obohatily, ale abych byla upřímná, TOTO jsem ještě nezažila.

Následující den jsem měla rozhovor s touto mojí blízkou osobou, kde jsme se dostali na velice citlivé téma, kdy za normálních okolností by toto zahrálo na mou strunu a já bych bývala sklouzla do výčitek/nepříjemných pocitů, pláče, protože jinak to kdysi ani nešlo.

Po terapii jsem byla schopna plně pochopit proč, neměla jsem žádné negativní pocity u rozhovoru, cítila jsem klid, neutralitu a byla jsem schopná vidět věci očima mé blízké osoby, která byla na druhé straně v slzách. Bylo to pryč. Nádherný pocit. 🙏

Wow!!! Ještě jednou chci Evelínce poděkovat za neskutečně citlivý, empatický a profesionální přístup, který jsem ještě nezažila. Nejen, že vytvořila příjemné prostředí, navázali jsme nádherný vztah a na úvod odlehčily a pokecaly, ale zároveň věděla přesně jaké otázky vedou k vyřešení daného problému. A já nemohu jinak, než všema deseti doporučit. ❤️❤️❤️
Nikol
Na svou první terapii jsem šla ve svých 20 letech a jsem moc ráda, že jsem zvolila právě Evelíny metodu. Klasická psychologie se mi nezdála dostatečně komplexní.

Od té doby, co jsem u slečny Hettnerové byla, v mém případě 2x, se mi celkově zvýšila kvalita života, protože se mi má získaná psychická pohoda promítla jak do vztahů v životě, tak do mého přístupu ke každodenním „překážkám“ při náročném studiu; před zkušeností s terapií jsem měla tendenci nabírat si na sebe chaotická kvanta úkolů, které jsem následně nezvládala. Po terapii jsem pochopila, proč jsem to dělala a proč je potřeba tento přístup změnit.

Myslím, že mohu říct, že mám teď kvalitní vztah sama se sebou. Slečna Hettnerová mi při této terapii byla skvělým „leaderem“, který mi vždy dokázal připomenout, že je to mé rozhodnutí, zda se chci vyléčit a zároveň úžasnou podporou, když viděla, že podpořit potřebuji.

Jako velký benefit beru, že slečna Hettnerová psychologii vystudovala, takže jsem zároveň mohla mít k jednotlivým dotazům velmi objektivní odpovědi a dozvědět se různá zajímavá fakta. Chtěla bych takto všem doporučit jak samotnou terapii, tak slečnu Evelínu Hettnerovou, jejíž zdravý a energický přístup mě inspiruje dodnes.
Michaela
Celá terapie přirozeně plynula, Evelína mě tím krásně provázela. Když jsem odcházel cítil jsem úlevu, jakou jsem čekal. Po pár týdnech se úleva postupně ještě zvětšovala - a mám z ní radost, která nejen že trvá, ale roste. Takže díky Evelíno za to, jaká přesně jste a co děláte pro lidi. 🙂
Adam
Byla jsem moc ráda, když se Evelin stala terapeutkou. Je skvělé vědět, že může dělat to, v čem je tak dobrá. Znám ji jak z pozice terapeuta, tak i jako úžasného pozitivního člověka. Pokud tedy hledáte asertivního a zároveň trpělivého terapeuta. Je tady.
Eliška
Slečna Evelína Hettnerová, je skvělá terapeutka. Přichází plná pozitivní energie a touto energií je schopna nakazit všechny kolem sebe. Při terapii je důsledná a nenechá vás kličkovat. Šla přímo k jádru problému a za chviličku jsme měli hotovo 🙂 Vypadá mladě, ale to nic nevypovídá o jejích životních zkušenostech a nadhledu. Určitě rád využiji její služby i v budoucnu
Jakub
Evelínka, úžasná bytost, nenucený autentický člověk plný pozitivní energie 🙂 terapie s ní byla jasná a příjemná. Jako terapeutka ví, co a jak v pravou chvíli říci a její velká dávka lidskosti a empatie ji napomáhá téměř k naprosté dokonalosti. Evelínky si vážím, jako člověka, je mou inspirací krásné, lidské a inteligentní ženy v jednom. Za mě mohu s klidným srdcem jedině doporučit.
Janka
Evelina je terapeutka s velkým T. Její schopnost vnímat to, co přesně potřebujete řešit, je úžasná. Dokáže vás jemně a citlivě a přitom nekompromisně dovést přesně tam, kde potřebujete byt, abyste si konečně vyřešili vše, co vám bráni být šťastní podle sebe. Rozhodně doporučuji.
Honza
Plná energie, empatie a láskyplnosti ... Taková je Evelína jako terapeutka, ale hlavně jako člověk. Při terapii mě vedla s jistotou, že mi pomůže vyřešit můj problém. A to se jí povedlo 🙂 Děkuju Ti, že jsi mi pomohla najít cestu k mému štěstí.
Jirka

Alešův příběh:

Evelína je skvělá žena. pomohla mi dát život dohromady. Su šťastný 🙂

Metodu znám už několik let, změnila mi život. Všechny vztahy se mi zlepšili. 

Žiju doslova nový život, ale ještě tam bylo ale. Něco mi pořád chybělo a házelo klacky pod nohy.Nemohl jsem na to dojít. A pak jsem se rozhodl, že budu asi potřebovat pomoc a hned jsem navštívil stránky s terapeuty. Na terapii nedám dopustit. Evelínu jsem si vybral z několika důvodů. Je to krásná, oslňující a sympatická žena a vyzařuje z ní to, co bych rád, aby vyzařovalo ze mne. Měla skvělý, jednoduchý a jasný text, v čem mi pomůže a jak vyřeší můj problém. 

Přesně, to co jsem potřeboval. A poslední kapka 🙂 

Pro velké ano byla i její cena. Patří k těm dražším terapeutům a pro mne to byla zpráva, že to je člověk, který má svoji hodnotu a váží si sám sebe. A to obdivuju. Na kontokorentím účtu jsem měl posledních 6000,-. 

Hned jsem jí zavolal.

Evelína mě skvěle provedla celou terapií a taky ze mne vydolovala můj základní vzorec. Moje maminka chtěla holčičku a já jsem se narodil s koulema 🙂 Takže mé základní životní nastavení bylo už od začátku špatně. A to se pak projevovalo v každé situaci. A teď je to všecko jinak. Konečně jsem to já. Život plyne, každý den zažívám malý zázrak, potkávám skvělé lidi, práce, která mne dotáhla až k vyhoření mne baví a vůbec mi nevadí pracovat u počítače 🙂

Co musím vypíchnout, je že Evelína dala hodně velký důraz na počáteční záměr. Ladili jsme ho do té doby, než to mělo tu správnou sílu. A výsledek?

Jsem borec 🙂 Založil jsem svoji oděvní značku pro potisk dámského spodního prádla a triček. Konečně jsem to já. Aleš Výmola. Super. Kurva to je pocit! Boží! (a to jsem střízlivý a docela v klidu bez emocionálních výstřiků:)

Děkuju Evelíno!

Když budu cítit, že bych potřeboval pomoct, jdu za tebou znova. Protože to prostě funguje.

Příběh Kateřiny:

Chtěla bych nejdřív vyjádřit jak neskutečně jsem Evelínce vděčná za poskytnutou pomoc a to téměř okamžitě ! 

Na můj dotaz reagovala ještě ve stejný den a jelikož se nic neděje náhodou, měla nečekaně volný termín hned na druhý den. Takže pecka ! To pro mě bylo znamení, že to je ta správná cesta a že není na co čekat.

Opravdu nesmírně děkuju za tak rychlou akci ! O metodě jsem věděla už nějakou dobu, ale čekala jsem na signál, že je to pro mě to pravé a taky se tak stalo. Jak já říkám, v pravý čas a ne náhodou jsem narazila na Evelinku, která si získala mou plnou důvěru, protože je velice empatická a umí pomáhat lidem vyřešit jejich problém efektivním způsobem a jednou pro vždy – to bylo přesně to, co jsem věděla, že potřebuju. S čím jsem vlastně přišla a jak mě to v mém životě ovlivňovalo ?

Jsem mladá cílevědomá, ambiciózní slečna, která potřebuje ke svému životu tvořit, někam se vyvíjet, vědomě RŮST a tak moc jsem si chtěla vybudovat svoji vlastní značku, ale ne a nemohla jsem se hnout z místa, ačkoliv jsem to moc chtěla někam posunout a měla jsem nápady, ale chybělo mi sebevědomí a taky byla jsem velice nerozhodná. Kdykoliv jsem chtěla udělat krok vpřed, nějaký progres ať už v osobním nebo pracovním životě tak mě neustále něco doslova zastavovalo, paralyzovalo. Vyvolávalo to ve mě pocity : VZTEKU, NESCHOPNOSTI, ÚZKOSTI, DEPRESE až to zasahovalo mé fyzické zdraví – únava, vyčerpání, srdeční arytmie, těžko na hrudi,…

Jsem přesvědčená o tom, že nemoc k nám přichází z nějakého důvodu, že nám tím chce něco na něco poukázat. Přišla na řadu otázka PROČ se mi to děje ? Náš život je o nás samých a o nikom jiným. Evelínka mě svým citlivým a zároveň striktním vedením vědomě dovedla do bodu vzniku a to z dětství, který mě dnes a denně tak poctivě doprovázel a negativně ovlivňoval aniž by mě to někdy napadlo.

Příčina ? 

Moje maminka mi v dětství nedovolila se od ní učit například vařit. Dostala jsem odpověď, že by brambory nebyly nakrájený na přesné kostičky tak jak si je maminka přeje mít. Nebo když jsem chtěla pomoc umýt nádobí a místo pochvaly mi řekla, že to není umyté pořádně a příště, ať to radši nechám na ní, že to bude rychlejší….Tak tady mi to postupně všechno zapadalo a přicházelo jedno uvědomění za druhým.

Jako dítě jsem nic nemohla a věděla jsem, že pokaždé obdržím jen kritiku, to ve mě vyvolávalo pocit, že nemůžu, že to nebude dost dobrý a na to se nabalovaly ostatní negativní přesvědčení,…. Jako každá cesta má svůj cíl Já měla záměr, kterým mě Evelin dovedla k výsledku.

A výsledek ?

Aktivně si buduji svoji značku a moc mě to baví ! Už to není ten pocit, že bych něco měla udělat, ale že CHCI ! Ačkoliv jsem přišla řešit svůj pracovní život, změnila se spousta i v mém osobním a partnerském životě. Naučila jsem říkat NE bez špatného pocitu a to je hódně osvobozující. Když mi někdo dá možnost si vybrat, hned mám odpověď bez nějakého dlouhého rozmýšlení a to mi do života přineslo dynamiku 🙂

Vše je konečně v pohybu tak jak má. Mám v sobě nespočet AHA momentů/zjištění, který mě přivedly na správná přesvědčení SAMA o sobě a tudíž i kvalitě mého života. Opravdu se není čeho bát. Když sebe přijmeš takový jaký si se vším všudy, dokážeš milovat sám sebe a když dokážeš milovat sám sebe, budeš milovat i svůj život a to znamená, že budeš žít šťastný život. Mluvím z vlastní zkušenosti.

Po mnoha neúspěšných pokusech jsem si řekl, že zkusím něco opravdu jiného a zvolil jsem si terapeutku paní Hettnerovou. Během 4 hodin jsem ze sebe doslova vysypal vše, co šlo a na konci sezení se dostavil pocit úlevy - asi jako po každém sezení. V tu chvíli jsem ale ještě nevěděl, že se bude jednat poprvé o dlouhodobý pocit úlevy, svobody a klidu a to i týdny po terapii. Evelína Hettnerová je charismatický a hlavně zkušený terapeut s viditelnými výsledky už po prvním sezení. Vřele doporučuji 😊
Míra
Evelína má opravdu dar vnímat, její vedení při terapii je přímočaré, ale zároveň dokáže velice intuitivně vycítit okamžiky, kdy je tam ještě „něco“ a povzbudí vás si na to přijít a problém rychle vyřešit. ….asi bych to přirovnal jízdě překrásnou krajinou, kdy očekáváte za zatáčkou krásný výhled, ale realita předčí vaše očekávání, tak jako tato terapie. Evelínko přeji ti ať si ti daří, najdeš to, co hledáš. Martin
Martin
Evelína mě oslovila svým zdravým sebevědomím, díky kterému odvádí perfektně svou práci. Totálně mě prokoukla, vyšťourala všechny moje temnoty, kterých jsem se celoživotně fakt bál. Taktně, přímočaře, věděla jak na mě. Konečně se mám fakt rád a vím, že je všechno možný. Evelíno, díky!
Aleš
Evelína mě při terapii skvěle vedla, je empatická a cítil jsem silné napojení. Vedla mě s jistotou přímo k příčině problému, který jsme vyřešili. Vřele doporučuji :-))
Miroslav

Dobrý den, paní Evelínko. 

Vím, že jste mě nežádala, abych podávala zpětnou vazbu, přesto bych se s Vámi ráda o mém prožívání po našem setkání podělila… Předně bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši ochotu a pochopení při domlouvání termínu sezení, kdy jste mi vždy vyšla bez problému vstříc. Jsem ráda, že nám to nakonec vyšlo a my se viděly a slyšely. 🙂 Před první terapií jsem byla plná nejen očekávání, ale popravdě i obav a pochybností… Nevěděla jsem, zda je terapie pro mě vhodná, jestli mě to nějak moc nerozseká, neublíží, neuvrhne do ještě větší deprese atp… Ale teď, s odstupem času, vím, že to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat! Doteď vlastně nemůžu uvěřit, jakou šťastnou náhodou jsme se k sobě my dvě dostaly a jsem Vám neskutečně moc vděčná, že jste si v oné soutěži vybrala zrovinka mě!!! (Ale to víte. 😉 ) 

Po první terapii jsem věděla, že moje prvotní obavy byly naprosto liché. Došlo u mě k mnoha pochopením a přijetím. Avšak bylo to nic proti tomu, co následovalo po terapii druhé! Ta, ač byla pro mě daleko více emotivnější, bolestnější a těžší, zapůsobila nakonec neskutečně očistně a účinně! Kdybych to sama nezažila, tak neuvěřím, ale já se od toho dne, kdy jsme se naposledy viděly, cítím ohromně lehce, usmívám se, vidím řešení tam, kde jsem si dříve nevěděla rady. Vím, že jsem nyní schopna čelit mým problémům, ale hlavně jsem spoustu věcí pochopila a zapadly mi do sebe jako puzzle! Odpovědi na moje otázky byly konečně zodpovězeny a já mohu stavět na základech, které dosud byly takové nijaké, nezřetelné a vachrlaté. Vím, že mám před sebou ještě dlouhou cestu, s Vámi jsem ale udělala neskutečný skok dopředu a přestala jsem se plácat v tom svém bahýnku, ve kterém jsem teď pár let přešlapovala… 

Neskutečně moc Vám děkuji za všechno! Nevím, jak to děláte, ale děláte to sakra dobře a jste odborník na svém místě! Vaše empatie, schopnost klást vhodné otázky, jemně se přenést do situace a vcítit se do klienta jsou, myslím, ingredience, které z Vás dělají opravdového profíka! Kéž se každý, kdo bojuje s nějakými démony, měl možnost dostat do Vašich rukou! Z celého srdce Vám přeji jen to krásné, ať se Vám daří ve všech oblastech života, opatrujte se a třeba někdy na shledanou.

O Evelíně se zmínila kamarádka. Ale jen okrajově. Z kamarádky se každým týdnem stával šťastnější člověk. Byl jsem zvědavý, co je za tím. Začala mi vyprávět o výborný terapeutce Evelíně. Moc jsem tomu nevěřil. Její výsledky ale mluvily za vše. Moje kamarádka, dřív nešťastná žena, teď šťastná, plná energie a konečně si umí užívat život.

Nedalo mi to. Šel jsem k Evelína taky. No a řeknu vám, že jsem to měl udělat už dávno. Odhad na lidi má dokonalý. Věděla, jak se mnou má mluvit, abych se jí otevřel a šíleně se mi po x letech fakt ulevilo.

Můj negativní pohled na svět se změnil a moje realita taky. Mám rád svojí práci, furt se v ní zlepšuju. Soukromí nemůžu mít lepší. Miluju svoji ženu i děti jak nikdy předtím. Evelínu jsem doporučil 2 kamarádům. Oboum otevřela oči.
Pavel
Byla jsem totálně mimo sebe. Motaly se mi dny v týdnu, nevěděla jsem, kdo jsem a co vlastně dělám na světě. Chodila jsem všude pozdě, vypadala jsem hrozně. Unavená, bez nálady. Neměla jsem motivaci se pohnout z místa. Pak jsem slyšela Evelíny nahrávky.

Ta energie mě zvedla ze židle. Vnitřně jsem věděla, že to je ta holka, co mi pomůže. Rozhodla jsem se, zavolala jsem a hned po prvním setkání nastaly vnitřní změny. Měla jsem pocit, jako by ze mě shodila sto kilový kámen stresu. Všechno mi začalo zapadat do sebe, stres spadl, zase žiju teď a tady po tolika letech… Evelína má opravdový zájem, poslouchá všechny detaily a zná vás víc, než si myslíte.

Má jasný přehled, co aktuálně potřebujete a to ve vás dokáže otevřít. Evelíno, netuším, jak to děláte, ale jste opravdu profík! Jste zásadní přelom v mém životě. Upřímně ze srdce smekám a děkuji mockrát.
Veronika
Byla jsem v situaci, kdy jsem hledala někoho, kdo by mi ukázal cestu nebo by mě nesměroval, jak tu cestu najít. Když jsem viděla Evelínu na jednom videu, líbila se mi její profesionalita a odhodlání pomáhat lidem. Ještě víc se mi líbilo, že jde po výsledcích(tedy, že je vidět pokrok klienta).

Po osobním setkání jsem zjistila, že je empatická, trpělivá, energická, je zapálena opravdu pomoct svým klientům. I když je mladá má bohaté zkušenosti, je pracovitá a chce být lepší a lepší terapeut. Spolupráce s Evelínou mi pomohla se posunout z místa, kde jsem zamrzla. Jsem ráda, že jsem ve velkém množství terapeutů narazila na správného. K Evelíně chodím pravidelně jednou za měsíc. Pořád mě obohacuje. Doporučila bych ji každému, kdo se chce hnout z místa a je ochoten proto něco udělat.
Věra
Evelína přesně ví, co v jakém vašem rozpoložení potřebujete slyšet. Měl jsem terapie, kdy jsem si potřebovat vše uklidit v hlavě. To Evelína nacítila a byla tak otevřená, že jsem jí svěřil moje nejniternější témata, o kterých jsem nikdy nikomu neřekl... rozbrečela mě celkem rychle.

Někdy jsem přišel na terapii, kdy jsem si připadal k ničemu. Evelíny nekonečně pozitivní energie mě probudila a za chvilku jsem v sobě měl zase ukotvený jasno. Skvělej pocit. Evelíno, jste fakt profík.

Dokázala jste pomoct chlapovi po padesátce a to se nepodařilo žádnému vašemu kolegovi před vámi. S respektem děkuji!
Petr
Podstoupil jsem 3 lékařská vyšetření kvůli zraku. Oznámili mi, že do půl roku přestanu vidět. Čekala mě operace. Věděl jsem, že i zdravotní problém má příčinu v psychice. Proto jsem šel na terapii. Na terapii jsem přišel na spoustu tlaků, který jsem si sám na sebe vytvořil. Jsem posedlý perfekcionalismem. Všechno potřebuju mít dokonalý, všude hledám chyby, nikomu nechci přidělávat starosti, vše zvládnu sám.

Nechtěl jsem vidět, že by něco nebylo perfektní. Během 3 terapií jsem si dovolil otevřít nejbolestivějšímu a vše šlo ven. Dokonce i slzy. Můj život po? Pořád potřebuju mít vše nejlepší. A taky to tak v životě mám (dost peněz, skvělou ženu, práci, koníčky, přátele), jen teď žiju bez těch hnusných vnitřních tlaků.

Užívám si to, co jsem vybudoval, pořád buduju a ještě k tomu se mi daří líp, než když jsem na všechno jak blbec tlačil. Půl roku po terapiích nosím „jen“ brýle. Perfektní výsledek, který jsem fakt nečekal. Nemám ani slova! Tisíckrát děkuju! Evelíno, dáváte lidem strašně moc. Kdo neví kudy kam, jako jsem nevěděl já, běžte k Evelíně. Za mě to byla nejlepší investice mého života.
David