DOŽIVOTNÍ ON-LINE PROJEKT

NAVŽDY 💜 SEBEVĚDOMÁ

PRO ROZHODNUTÉ ŽENY PRAKTICKY ŽÍT NA 110%

NOVINKA 🤍
5. KOLO
BUDE.

Lenka Nová
Lenka Nová
21. Prosinec, 2023
Jsem žena lehce po čtyřicítce, maminka 5 dětí. Přesně ve chvíli, kdy jsem to potřebovala nejvíce, jsem na instagramu objevila profil terapeutevelina. Okamžitě mě zaujala neskutečná živelnost slečny Evelíny. V krátkých výstižných videích radí, jak si užívat života a ne jen přežívat. Na podzim letošního roku dělala Evelína Hettnerová druhé kolo projektu Navždy sebevědomá. Upoutávka na projekt mě velmi zaujala, tak nějak jsem cítila, že je to přesně to, co nyní potřebuji. Hodně jsem se ale rozhodovala kvůli financím. Není to nic levného a v rodině s více dětmi, není nikdy peněz dost. Nakonec jsem opravdu šťastná, že jsem se rozhodla do projektu Navždy sebevědomá jít a doporučila bych to opravdu všem ženám, které o sobě pochybují, které neví kudy kam... Po dvou měsících projektu vidím na sobě ohromné změny. Každý den se přistihnu, že dělám něco jinak, než jsem dělala před projektem. Jsou to změny k lepšímu, jsou to zdánlivé drobnosti, ale tyto drobnosti nám doslova zachránily rodinu. S manželem si najednou mnohem lépe rozumíme a klape nám to zase i v ložnici a to jsme spolu už 20 let :-). Největší radost však mám, že se domů vrátil smích a radost. Před projektem jsem byla vyhořelá, nešťastná, unavená, věčně protivná a po dvou měsících projektu, kdy jsem zapracovala na sobě, jsou opravdu vidět výsledky. A tím, že jsem se změnila já, se změnilo i okolí. Je nám doma spolu tak nějak hezky, mnohem méně se teď u nás křičí a místo toho si užíváme společně strávený čas. Milá Evelin, moc Vám děkuji.
Monča Vičanová
Monča Vičanová
7. Červenec, 2023
Evelína je terapeutka s velkým T,má srdce na správném místě,má vlastní metodu na odblokování strachů,které si neseme z dětství a jedna její terepie je jako rok-dva u jiných terapeutů.Jsem ráda,že jsem ji poznala osobně a doporučuji každému.
Eva Crháková
Eva Crháková
27. Duben, 2023
Moc děkuji Evelíně, která mě, jako 19 leté holce pomohla otevřít své srdce a žít život více autenticky. Návštěvu jsem zvažovala od doby, co jsem Evelínu poprvé slyšela. Byla jen otázka času, kdy se rozhodnu napsat o termín. Mám něco okolo měsíce po terapii a mohu říci žiji život. Můj život do terapie byl hodně o strachu se projevit, vždy jsem byla ta druhá a cítila se přehlížená, brala problémy druhých na sebe a myslela si, že je musím vyřešit. Také jsem nevěděla, co dále, jakým směrem se vydat. Po terapii jsem se začala vnímat jinak. Dala se na první místo a uvědomila si, že jsem na světě, proto abych žila svůj život, nikoli někoho druhého. Ale také jsem pochopila, že život není jen růžový. Je v pořádku mít i stavy směřující dolů. Jen se změnil pohled na ně. Naučila jsem se je milovat. Všechny pozitivní i negativní emoce a to bez rozdílu. Po terapii jsem z toho byla zmatená. Myslela si, že nebudu plakat. Ale nyní vím, že život je všechno. Když jsem nevěděla, co se děje napsala jsem Evelíně, která mi vše vysvětlila a poradila mi. Děkuji Vám E.
M H
M H
6. Duben, 2023
Terapeutka Evelina je uzasna 🌸 Od prvniho okamziku muzete vycitit jeji skvelou energii a vite, ze jste na prave ceste. Je to clovek, kteremu chcete rikat veci a jde to samo 😉 Vlastne to ani nejde vsechno vypsat, to musite zazit. Napsala skvelou knihu rozCHOD (doporucuji kazdemu precist), najdete tam hodne zivotnich rad, ktere Vam hned v ten moment cteni budou davat smysl ❤️ Kazdemu doporucuji minimalne sledovat veskerou praci, co dela a kdyz muzete, tak se sejit osobne;)
didi151515
didi151515
11. Leden, 2023
Terapie s Evelin pro mě byla nejlepší investicí, kterou jsem v životě udělala a vřele ji doporučuji, pokud o ní uvažujete 💗 Terapie trvají delší dobu, což je dle mého právě důvod, proč jsou tak úspěšné a účinné. Vyčistí se vše od kořenů, které trvá objevit. Její práce začíná tam, kde jiní terapeuti končí svá sezení. Vedení je laskavé, ale zároveň jde přímo k věci a do hloubky. Ví přesně, kam cílit, na co se ptát. Opravdu mi pomohla zbavit se těžkých dětských traumat, objevit své pravé já, umět se za sebe postavit a mít se konečně opravdu ráda, doslova jsem rozkvetla 💗 Úžasný je i dohled po terapiích. Dostala jsem několik zpráv s úkoly, příjemné hlasové zprávy plné podpory a vše se pak probere několik dní s odstupem při konzultaci po telefonu. Vřele doporučuji i její knihu rozChod, pokud narážíte na nesprávné typy mužů. Kniha je psána jako poutavý příběh o toxickém partnerství, kde si uvědomíte hodně AHA momentů. Příběh doplňuje spousta terapeutických otázek, které Vás navedou na jasné odpovědi, jaký partnerský vztah si přejete. Za mě doporučuji právě tištěnou verzi, do které si rovnou zapisujete odpovědi 😊
Karla Neubergerová
Karla Neubergerová
10. Leden, 2023
Knihu rozCHOD jsem si přečetla jako online verzi a z mého pohledu 16leté dívky byla kniha velmi inspirativní. Byla vtipně napsaná a četla se sama. Rady, které Evelína psala, byly zakomponovány do děje, ve kterým nám autorka ukázala, že každý problém se dá řešit a s řešením vám také efektivně pomohla. Knihu vřele doporučuji. 🙂 Karla
Gabriela Fazekašová
Gabriela Fazekašová
4. Leden, 2023
Evelina ďakujem za vaš e-book Rozchod. Naučila som sa veriť v seba a cez vašu knihu Rozchod si uvedomujem, že nemožno potláčať svoje emócie a nebáť sa byť sama sebou, lebo výsledkom je frustrácia. Pochopila som svoju hodnotu. Dakujem za to čo robíte.
Dominika Rusková
Dominika Rusková
18. Prosinec, 2022
Poprvé jsem Evelínu měla možnost slyšet na přednášce, kde mě jeji slova zcela pohltila. Když jsem si ji našla na internetu, měla 14 dní na to křest knihy rozCHOD. Ikdyž mám od rozchodu dlouhou dobu, těchto knih není nikdy dost, ráda se přiučím a uvědomím další věci. Křest byl moc milý a pěkný. Kniha mě pohltila a do 2 dnů jsem ji zhltla. Je psaná autenticky, žádná přesná odbornost, striktně daná osnova, jednoduše jsem z ní cítila, jako kdyby mi někdo vyprávěl svůj příběh. Bez zbytečné omáčky a jen upřímný. Zároveň, místo na otázky a své odpovědi, oceňuji! Rada si v podobných knihách vyznačuji pro mě důležitá fakta či píšu myšlenky - Evelíno, předběhla jste mě. Díky knize poznáte zas o něco více kdo jste, co chcete, jakého partnera si vedle sebe představujete a především připomenete, že bez lásky k sobě, se nehnete z místa, ať se snažíte jakkoliv. Doporučuji. Těším se na další knihy!
Radka Hazuchová
Radka Hazuchová
17. Prosinec, 2022
Dobrý den, milá Evelíno. Opakovaně naslouchám Vaší knize, znovunaslouchání Vašich slov mi v životě dělá dobře. Když mám nedůvěru sama, buď si knihu pustím do sluchátek nebo si vzpomenu, co ve mně pocitově zarezonovalo při jejím čtení, tj. co že ta Evelina říkala...?!. Řekla bych, že díky knize jsem si vytvořila zásadní milníky bytí. Tápu-li ve svém životě, vracím se k Evelině a jejímu příběhu a taktéž to činím i když je mi "milo" , tj. v souladu sama se sebou. Kniha RozChod byla neuvěřitelným vhledem do mého života, tj. pomohla mi pochopit a následně zvládnout řesit neovladatelnou touhu si do svého života stále dokola zvát toxického partnera. Kniha RozChod má s citem propracovaný autentický vztahový příběh autorky, mající jasně pojmenované neshody (války) rozumu a srdce, kdy daná situace je autorkou srozumitelně rozebrána tak, že si čtenář může následně své myšlenkové a srdeční pochody utříbit, nadechnout se a změnit úhel pohledu na danou situaci, která do té doby se zdála být neřešitelnou , tj. bez reálného konce. Autorka svou energii motivuje , tak že máte šanci zjistit, že situace, která se Vám zdála neřešitelná může mít nálepku, vyřešeno! Evelino, moc děkuji, vím, že každý máme život ve svých rukou! Opravdu záleží jen na nás, život náš je naše téma. Děkuji.
Nikola Nováková
Nikola Nováková
27. Listopad, 2022
Skvělá terapeutka Evelína mi pomohla najít příčinu mých problemů a jejich řešení. Terapie pro mě byla sice psychicky náročná, ale určitě ne nějak extra nepříjemná. Když sem vycházela od Evelíny, tak sem nikdy nezažila takový klid ve své hlavě jako po této terapii. Nyní se na věci dívám jinak a hlavně s klidem, jako nikdy předtím. Pár dní po terapii začali přicházet skvělé výsledky, kdy mě úzkosti, které mě dlouho trápili zmizeli, do života mi konečně začali přicházet skvělí lidé, a já se konečně přestala trápit🙏🏽 Velká úleva, doporučuji všemi deseti. Lituji , že jsem nešla k Evelíně už dřív😁

Sebevědomí, sebehodnota, sebeláska. Známe to všechny. Je to téma ohrané, ale klíčové. Podle kvality vztahu, který máme samy k sobě se točí celý svět. Je naše sebehodnota nízká? Naše okolí nám ji ukazuje chováním, které není příjemné, nelíbí se nám. Jak to změnit? Jednoduše. Začít stavět vlastní zdravé základy sebevědomí. 

Přirozeně si sama sebe začít vážit, přirozeně si k sobě vytvořit přímou cestu ke zdravému vztahu k sobě. Není to něco, co pro vás bude novinka. Je to něco s čím se rodíme na tento svět. Jen jsme to zapomněly. Ale je čas to změnit. Připravené nebudeme nikdy. Proto, začněme hned. 

DOŽIVOTNÍ on-line projekt Navždy 🤍 Sebevědomá
prakticky a přímo učí žít naplno.
..několik let zavřené srdce okusí ten správný kyslík.
Již 200 žen své sebevědomí mají.
Nepochybuji ani o vás.

🤍 získat pevnou úctu sama k sobě? JAK SI PŘEJETE 💜

🤍 být si vědoma svých vnitřních potřeb a ty si budete naplňovat? JAK SI PŘEJETE 💜

🤍 spravedlnost mezi rozumem a srdce? JAK SI PŘEJETE 💜

🤍 snadné a správné rozhodování? JAK SI PŘEJETE 💜 

🤍 ukončit děsné nálady za které se nesnášíte? JAK SI PŘEJETE 💜

🤍 žít podle sebe na 110% JAK SI PŘEJETE 💜

Připravte se na to, že vám okolí začne říkat věty: 

,,Vypadáš skvěle 🤍”

,,Co se s Tebou stalo? Celá záříš. 🤍”

,,Hej! Ty si zamilovaná, žejo?! 🤍”

 ,,Lásko, Ty si nikdy nebyla krásnější! Nemůžu se na Tebe přestat dívat 🤍.”

,,Cítím se vedle tebe jako v přístavu. Neuvěřitelný.🤍“

HLAVNÍ MYŠLENKA PROJEKTU:
90% praxe - 10% teoriE

Doživotní on-line projekt Navždy💜Sebevědomá je o denní praxi. Teorii nečekejte. 

Žití není o slovech, plánech, nereálných pohádkách. Ale o činech, prožitcích. 

Pokud žijeme teorii, život nám zběsile utíká mezi prsty. 

Čas ani energii nevrátíme.

Teoretickou omáčkou, okolo klíčové praxe, vás zatěžovat nebudu. 

Pokud jste otevřeni plné autenticitě, čekejte od projektu maximum. 

I tak budete mile šokované.

 

OMLOUVÁM SE VŠEM MUŽŮM. on-line PROJEKT navždy sebevědomá
JE POUZE PRO ŽENY. DĚKUJI ZA VAŠE POCHOPENÍ 🙂

DOŽIVOTNÍ on-line projekt Navždy 💜 Sebevědomá pokud jste rozhodnuté:

ŽÍT BEZ OSTYCHU SEBEVĚDOMĚ AUTENTICKY VE VŠECH ŽIVOTNÍCH OBLASTECH

ŽÍT UVOLNĚNĚ

ŽÍT S VNITŘNÍ JISTOTOU

UPŘÍMNĚ PRAKTICKY SE MILOVAT

KONEC PROKRASTINACE

KONEC NEKONEČNÝM  DIETÁM, ZAČÁTEK UPŘÍMNÉ MILOVÁNÍ SVÉHO TĚLO, S PŘIROZENOU VÁHOU

PRAKTICKY POSLOUCHAT SRDCE BEZ NEGATIVNÍCH NÁSLEDKŮ

JASNÁ ORIENTACE A KONTROLA NAD SVÝMI EMOCEMI,  ŽÁDNÉ EMOČNÍ SELHÁNÍ

PRAKTICKÁ UPŘÍMNĚ A PŘÍJEMNĚ KOMUNIKOVAT S PARTNEREM, KOLEGY, RODIČI, DĚTMI, CIZÍMI LIDMI.

4. KOLO DOŽIVOTNÍHO ON-LINE PROJEKT
NAVŽDY 💜 SEBEVĚDOMÁ
ZAČÍNÁ 8 INTENZIVNÍMI
TÝDNY S KAŽDODENNÍM DOHLEDEM.
KONČÍ.. NIKDY.
JE DOŽIVOTNÍ.

🤍💜🤍
PRACUJETE SE ZLATOU KNIHOU, KDE VÁS ČEKÁ 100 QR KÓDŮ A PŘES 100 10minutových ÚKOLŮ NA KAŽDÝ DEN.

🤍 💜 🤍
NAUČÍ VÁS SE MÍT ZDRAVĚ A BEZ VÝČITEK NA 1.MÍSTĚ. VYCHYTAT STRAVU, POHYB, SPÁNEK, TAK ABYSTE SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT UPŘÍMNĚ MILOVALa.

🤍 💜 🤍
PROJEKT NAUČIL 150 ŽEN A VÁS NAUČÍ ŽÍT ZDRAVÉ, UPŘÍMNÉ A NAPLŇUJÍCÍ VZTAHY S OKOLÍM PŘEDEVŠÍM TEN PARTNERSKÝ.

🤍 💜 🤍
po absolvování projektu přestanete být nepřirozeně 4x do roka nemocná stejně jako navždy odejde bolestivá menstruace.

🤍 💜 🤍
Naučíte se PŘÍJEMNĚ A EFEKTIVNĚ MLUVIT S VLASTNÍMI EMOCEMI tak, aby vás neovládali, ale pomáhali při všech životních oblastech

🤍 💜 🤍
ukončení TOXICKÉho PROSTŘEDÍ uvnitř sebe i venku. toxické vztahy i toxický vztah sama k sobě vyměníte za zdravý.

🤍 💜 🤍
Denní nárůst ENERGIE, nárůst inspirace, probuzení vášně a přirozené chuti na sex.

🤍 💜 🤍
jednoduchý skloubení pracovního a soukromého času. ABYCHOM PO práci MĚLY ČAS A ENERGII NA SEBE, SVÉ LÁSKY, RODINU, KONÍČKY A DALŠÍ VÁŠNĚ.

🤍 💜 🤍
KAŽDODENNÍ chytrý TIME-MANAGEMENT BEZ VNITŘNÍHO stresu a TLAKU. KONEC EXTRÉMNÍCH VÝKYVŮ NÁLAD, KDY JSME BUĎ PLNÉ ENERGIE A NEBO NAOPAK NAPROSTO VYČERPANÉ.

PROJEKT NAVŽDY 💜 SEBEVĚDOMÁ BUDE PROBÍHAT:

1. 🤍 ON-LINE PROSTORU.

2. 💜 V TAJNÉ TIŠTĚNÉ KNIZE PLNÉ POKLADŮ.

3. 🤍 NOVINKA: OSOBNÍ SETKÁNÍ PŘED ZAHÁJENÍM I PO SKONČENÍ U MĚ NA PANKRÁCI

 


KNIHA VÁM BUDE ZASLÁNA TÝDEN PŘED ZAČÁTKEM 

PROJEKTU NAVŽDY 🤍 SEBEVEDOMÁ

DETAILNÍ INFORMACE PŘIJDOU IHNED 

PO REGISTRACI NA VÁŠ E-MAIL.

POKUD SVÉ MÍSTO STIHNETE.

REGISTRACI OTEVŘENA DNY 

13. – 15. ZÁŘÍ 2024. 

🤍 KDE 🤍 

REGISTRACE BUDE PROBÍHAT? 

NA TOMTO WEBU: 

🤍 💜 WWW.NAVZDYSEBEVEDOMA.CZ 💜 🤍 

SE KRÁTCE PŘED PŮLNOCÍ 13.9. OBJEVÍ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ.

STAČÍ SI TEDY TENTO WEB DOBŘE ULOŽIT 

A ZAPSAT SI DNY REGISTRACE DO SVÝCH DIÁŘŮ📝A TELEFONŮ📲

 

ON-LINE PROJEKT 

NAVŽDYSEBEVĚDOMÁ:

 

💜 začíná 

V NEDĚLI ŽIVÝM VYSÍLÁNÍM A DOBROVOLNÝM OSOBNÍM SETKÁNÍM, ABYCHOM SE POZNALI OSOBNĚ

KDY? 22.9.2024¨

 

💜 končí 

V NEDĚLI 24.11.2024 TAKÉ SLAVNOSTNÍM ŽIVÝM SETKÁNÍM A VELKOU OSLAVOU.

 

JEDETE V TOMTO OBDOBÍ NA 14-TI DENNÍ DOVOLENOU? 

BEZ PROBLÉMU. 

O NIC NEPŘIJDE.

VŠE SI MŮŽETE POUŠTĚT KDYKOLIV ZPĚTNĚ ZE ZÁZNAMŮ, KTERÉ 

VÁM BUDU K DISPOZICI DO KONCE ŽIVOTA

 🤍💜🤍
PŘES 100 TAJNÝCH QR KODŮ S NÁVODY, JAK PRAKTICKY
NA SEBE KE KAŽDÉMU ŽENSKÉMU TÉMATU

🤍💜🤍
NON-STOP TERAPEUTICKÉ OKENKO PŘÍMO S EVELIN
Něco vás rozzlobí? pohádáte se s manželem, kamarádkou nebo vás popadne smutek? no a. vy Budete moci hned napsat do okénka. 🤍💜🤍
KAŽDODENNÍ DOHLED SAMA NAD SEBOU DÍKY EFEKTIVNÍM ÚKOLŮM (10 MINUT DENNĚ).

🤍💜🤍
PŘES 10 ŽIVÝCH VYSÍLÁNÍ BĚHEM KTERÝCH SE BUDETE MOCI ZEPTAT NA COKOLIV VÁM V PRAXI NEPŮJDE VYCHYTAT v rámci tématu jednoho týdne.

🤍💜🤍
VŠE V ZÁZNAMECH, NA KTERÉ SE BUDETE MOCI KOUKAT KDYKOLIV, ODKUDKOLIV, KOLIKRÁT BUDETE CHTÍT.

🤍💜🤍
mé každodenní výzvy, které znají jen ženy z projektu

🤍💜🤍
1 HOVOR PŘÍMO S EVELIN, KDE DOLADÍTE INDIVIDUÁLNÍ DETAILY.

🤍💜🤍
1 ŽIVÉ SETKÁNÍ S EVELIN NA KONCI CELÉHO ON-LINE PROJEKTU NAVŽDY 💋 SEBEVĚDOMÁ

již 150 žen projekt 100% doporučuje.
🤍💜🤍 děkuji 🤍💜🤍

REGISTRACE DO 5.KOLA je pro
nově odhodlané ženy.

doživotní
ON-LINE
PROJEKT

🫦
NAVŽDY
SEBEVĚDOMÁ
👄

začíná
V PÁTEK

13. - 15.9. 2024
o týden později začínáme 2 intenzivní měsíce a pak pokračujeme do.. do konce našich životů.

CENA doživotního ON-LINE
PROJEKTU NAVŽDY 💋 SEBEVĚDOMÁ:

CENA DOŽIVOTNÍHO PROJEKT
49 000 Kč / 1999 €

kapacita pouze 50 míst.

VŠEM BRZY
NAVŽDY SEBEVĚDOMÝM
ŽENÁM
DRŽÍM PALCE, AŤ REGISTRACI
A SVÉ MÍSTO STIHNete.

vaše EVELIN
♥️


potřebujete se zeptat na detaily?
žádný problém:
ZAVOLEJTE NA ČÍSLO:
+420 731 008 015

OD 9:00 - 18:00.
ZEPTEJTE SE NACOKOLIV MÉHO
POMOCNÍČKA DOMINIČKY a zároveň dámy,
která má 1.kolo on-line projektu
navždy sebevědomá také.