KNIHA rozCHOD.

Pro ženy, které se skromně rozhodly mít to nejlepší. Upřímně žít čistou lásku samy v sobě a pak všude kolem. To jde? Ano, vše je řešitelné. Jak? Přímý návod v knize.

Kniha je psaná upřímným otevřeným srdcem. Jistota nejvyšší kvality

Okolní žádosti o rady na zdravé partnerství a má vnitřní touha po inspiraci, mě vedla k napsání a nahrání této e-knihy a audioknihy.

Kniha je pro všechny ženy, které chtějí kvalitní partnerský vztah, jen neví jak.

Kniha mi otevřela oči a hlavně zpět srdce.

Líbí se mi, jak jde kniha do jádra věci. Informací o partnerství je všude hodně, pak z toho má člověk akorát zmatek v hlavě. V tomhle je kniha rozCHOD jedinečná. Kniha vám udělá jasno. Konečně. Navíc je Evelíny hlas velmi zajímavý, dává mi pocit, že jsem naprosto v pořádku. Je to týden, knihu poslouchám už po pátý a stále mě inspiruje. Všem doporučuji. Pořad mi dává obrovskou energii. Evelinu sleduji už 4 roky. Neustále roste, je inspirace. Evelina je opravdu super žena. Děkuji za každodenní inspiraci na Vašem instagramu.

Evelin kniha je fakt skvělá…

Úplně mi oživila moje partnerské trápení, který jsem kdysi žila. Tehdy jsem na Evelin narazila. Šla jsem k ní na terapii. Vyřešily jsme moje víc než roční bolest z nečekaného rozchodu. Při čtení jsem se smála, všechno jsem pochopila.. byla jsem na partnerovi závislá.. ! Už nikdy. Mám z toho radost, protože to moje trápení už je navždycky jenom “trápením”. Evelína má v sobě obrovský talent slovem a svoji energií pomáhat lidem.

Jsem nešťastně zadaná

Kniha mi dala odpověď na otázku, proč o mě kdysi muži neměli zájem

U Evelin jsem byla na terapii před půl rokem. Řešily jsme muže. Teď už je neřeším, jsem konečně šťastně zadaná. I tak jsem si knihu koupila. Na vztahu je potřeba neustále pracovat.. Přečetla jsem celou knihu naráz. Koupila jsem ji v pracovní den, přečetla ji tajně v práci, kterou jsem během čtení vůbec nevnímala, stejně jako při sledování filmu. Dnes jsem poslechla i audio během procházky v lese. Já se tak smála a někdy skoro pustila slzu.. Ale pozor. Knihu doporučuji jen náročným ženám! Těším se, až vyjde další audio-kniha, Evelíny hlas je jemný, milý, vlídný,.. hezčí asi neznám.

Děkuji!

Nezáleží ti na sobě? kniha nebude pro tebe.

Kniha se sice jmenuje rozCHOD, ale je pro všechny ženy, který jsou ambiciózní, hodně náročný, nesmíří se s malém.  Kniha není odborně psaná a to je dobře. Všechno si dobře zapamatujete, kniha je prakticky zaměřená. Dojde vám, že není nic důležitějšího, než váš vztah sama k sobě. Dřív jsem to nechápala.. teď už vím. Když knihu správně pochopíte, přinese vám zdravé vztahy i venku. Větší cennost není. Evelino díky!

Jsem nezadaná

Mám vztah/nevztah

"Když jsme spolu, je mi skvěle! Jsem jako ve snu, jako v jiném světě. Jako na drogách. Nikdy jsem se necítila tak krásně, jako když jsem s ním. Ale když se nevidíme, on se neozývá, cítím se strašně, občas tajně brečím, cítím vnitřní prázdnotu a nemůžu se dočkat, až se v něm zase celá ztratím."

Konečně někdo srozumitelně napsal knihu o partnerském vztahu, jeho hlavním přínosu.

Kniha je jasná, akorát dlouhá. Někdy se zasmějete, někdy budete dojaté. Každopádně vám dá odpovědi na všechny otázky proč si vás druhý neváží a jak to změnit. Poslední část knihy je o konkrétních krocích. To je fakt TOP.

Kniha rozCHOD mě okamžitě vtáhla do děje.

Totálně jsem se v ní našla.. a to jsem se hledala už přes tolik knih. Opravdová hodnotná tvorba.

Jsem po rozchodu

Všechno má svůj smysl a děje se, jak má. Je ale na nás, jaký postoj k situaci zaujmeme.

Ze všeho můžeme vyjít jako chudinky, stejně tak, jako zdravě sebevědomé ženy. Zvolíte sebe? 

Kniha je určena pouze těm, kterým záleží na jejich kvalitních partnerských vztazích. Ze srdce všem přeji příjemné čtení i poslech. 

Bez výjimky!
Hluboko uvnitř sebe chceš svého krále. Dovol si ho, máš na nejlepšího!

KUPTE SI KNIHU A BUĎTE ŠŤASTNÉ