Mé osobní terapeutické zásady:

1. 100% zachování anonymity

Všechny vaše příběhy jsou pro mě cenností. Této cennosti si vážím a střežím ji pouze ve své hlavě. Pokud někde uslyšíte příběhy mých klientů, nebo se o nich dočtete, uvidíte ve videu, vždy je předem schválený.

 

2. Své klienty neporovnávám

Uvědomuji si, jak křehký a citlivý pro Vás může být Vás problém. Někomu cizímu, kdo Váš problém nechápe, se může zdát jako naprostá banalita. Tak ale nefungujeme. Pokud Vás něco trápí, je to Váš problém a téma k Vašemu řešení. Vaše téma neporovnávám s obecnými pravdami ani se stereotypy žen a mužů, není pro mě stěžejní vás věk, vzdělání, zaměstnání, národnost. Každý problém je pro mě stejně důležitý.

 

3. Své klienty pozorně poslouchám

Občas mi klient řekne “irelevantní” myšlenku. Domnívá se, že to není vůbec důležitý. A po skončení terapie se diví, ze zrovna “ta prkotina” byla jádro celého problému. Klienta pečlivě vnímám, nenechávám utéct žádný detail.

4. Své klienty nesoudím

Nemusíte se přede mnou bát říct cokoliv. Jste zvykla na drsné i velmi citlivé příběhy. Jsem zvyklá na bohatě sprostá slova i na bohaté emoce

  • Pláč
  • Vztek
  • Lítost
  • Smutek
  • Naštvání
 

To vše patří k nám lidem a já své klienty přijímám v plné autenticitě bez skořápky.

 

5. Zajímám se o své klienty nejen během terapie, ale i po

Pár dní po terapii zavolám. Chci mít jistotu, ze jste opravdu v pořádku. Vědět, jak se cítíte i pár dní po terapii, jaké změny u Vás nastaly – kvalita terapie. 

Milí klienti, budoucí, nebo mí oblíbení stálí, řekněte, KDE jinde si dovolit plnou autenticitu a radikální upřímnost, než na své osobní terapii? 

Těším se s Vámi na skvělou spolupráci. 

Evelína Hettnerová

Terapeutka pro výjimečné odhodlané klienty, kteří chtějí žít šťastně po svém.

BEZPLATNÁ 10 min. KONZULTACE

ZJISTÍTE, ZDA JE RUŠ I PRO VÁS

Nechte mi na sebe kontakt. Já se vám ozvu a vyslechnu si vás. Společně si ujasníme, jestli terapie RUŠ je pro vás ta pravá cesta.