Mám v životě vše, co chci.

Sama jsem se dostala ze syndromu vyhoření. Sama jsem si vyřešila zdravotní problém vyhřezlé ploténky (L5 – S1).

  • Z půlročního stavu “nemohu chodit” teď běhám zpět půl-maratony. Nyní bez tlaků, umanutosti na konečném výsledku, bez bolesti. Zato s lepšími časy a nepopsatelným vnitřním vítězstvím. 

  • Ze stavu nezadaná – do stavu upřímně šťastně zadaná s mužem mého reálného snu. 

  • Z dávných obav nevím, co jednou budu dělat za práci – do výsledku mám smysluplnou naplňující kariéru.

  • Z reality mám kolem sebe samé špatné lidi – se stala realita žiji s výjimečnými lidmi a spolupracuji s výjimečným kolektivem.

  • Z reality mám na všechno smůlu se stala realita mám na všechno štěstí. 

Především jsem upřímně šťastná v životě, který žiji podle sebe. Uvědomila jsem si, že mohu vše co opravdu chci. Společně dostávám klienty tam, kde oni sami chtějí být a kvalitně chtějí žít.

Těším se na naši spolupráci

Evelína Hettnerová

Terapeut

Mé osobní terapeutické zásady:

1. 100% zachování anonymity

Všechny vaše příběhy jsou pro mě cenností. Této cennosti si vážím a střežím ji pouze ve své hlavě. Pokud někde uslyšíte příběhy mých klientů nebo se o nich dočtete, uvidíte je ve videu, vždy jsou předem schválené.

 

2. Své klienty neporovnávám

Uvědomuji si, jak křehký a citlivý pro vás může být váš problém. Někomu cizímu, kdo váš problém nechápe, se může zdát jako naprostá banalita. Tak ale nefungujeme. Pokud vás něco trápí, je to váš problém a téma k vašemu řešení. Vaše téma neporovnávám s obecnými pravdami ani se stereotypy žen a mužů, není pro mě stěžejní vás věk, vzdělání, zaměstnání, národnost. Každý problém je pro mě stejně důležitý.

3. Své klienty pozorně poslouchám

Občas mi klient řekne „irelevantní“ myšlenku. Domnívá se, že to není vůbec důležité, a po skončení terapie se diví, ze zrovna „ta prkotina“ byla jádro celého problém. Klienta pečlivě vnímám, nenechávám utéct žádný detail.

4. Své klienty nesoudím

Nemusíte se přede mnou bát říct cokoliv. Jsem zvyklá na drsné i velmi citlivé příběhy. Jsem zvyklá na sprostá slova i na bohaté emoce. 

  • Pláč
  • Vztek
  • Lítost
  • Smutek
  • Naštvání
 

To vše patří k nám lidem a já své klienty přijímám v plné autenticitě bez skořápky.

5. Zajímám se o své klienty nejen během terapie, ale i po

Pár dní po terapii zavolám. Chci mít jistotu, že jste opravdu v pořádku. Vědět, jak se cítíte i pár dní po terapii, jaké změny u vás nastaly – kvalita terapie. 

Milí klienti, budoucí, nebo mí oblíbení stálí, řekněte, KDE jinde si dovolit plnou autenticitu a radikální upřímnost než na své osobní terapii?

OHLASY KLIENTŮ

Co o mně říkají?

Miroslav napsal:
Miroslav napsal:
Read More
Evelína mě při terapii skvěle vedla, je empatická a cítil jsem silné napojení. Vedla mě s jistotou přímo k příčině problému, který jsme vyřešili. Vřele doporučuji :-))
Lucie napsala:
Lucie napsala:
Read More
Pokud děláš to, co tě baví a naplňuje, žiješ podstatu svého bytí tady na Zemi. Já mám pocit, že Evelin to přesně takhle má. Její energie a nadšení, které dává do své práce je neuvěřitelná. Baví mě, jak jí to baví a udělá všechno proto, aby vám pomohla, i když jste ten nejsložitější případ na světě. 🙂 Když to nejde tak, zkouší to jinak a jinak, do té doby, něž se to povede. Rozhodně neodchází od rozdělané práce. Pokud chcete úžasnýho průvodce na svojí cestě, jste tady správně!
Eliška napsala:
Read More
Byla jsem moc ráda, když se Evelin stala terapeutkou metody RUŠ. Je skvělé vědět, že může dělat to, v čem je tak dobrá. Znám ji jak z pozice terapeuta, tak i jako úžasného pozitivního člověka. Pokud tedy hledáte asertivního a zároveň trpělivého terapeuta. Je tady.
Janka napsala:
Read More
Evelínka, úžasná bytost, nenucený autentický člověk plný pozitivní energie 🙂 terapie s ní byla jasná a příjemná. Jako terapeutka ví, co a jak v pravou chvíli říci a její velká dávka lidskosti a empatie ji napomáhá téměř k naprosté dokonalosti. Evelínky si vážím, jako člověka, je mou inspirací krásné, lidské a inteligentní ženy v jednom. Za mě mohu s klidným srdcem jedině doporučit.
Honza napsal:
Honza napsal:
Read More
Evelina je terapeutka s velkým T. Její schopnost vnímat to, co přesně potřebujete řešit, je úžasná. Dokáže vás jemně a citlivě a přitom nekompromisně dovést přesně tam, kde potřebujete byt, abyste si konečně vyřešili vše, co vám bráni být šťastní podle sebe. Rozhodně doporučuji.
Jirka napsal:
Jirka napsal:
Read More
Plná energie, empatie a láskyplnosti ... Taková je Evelína jako terapeutka, ale hlavně jako člověk. Při terapii mě vedla s jistotou, že mi pomůže vyřešit můj problém. A to se jí povedlo 🙂 Děkuju Ti, že jsi mi pomohla najít cestu k mému štěstí.
Martin napsal:
Martin napsal:
Read More
Evelína má opravdu dar vnímat, její vedení při terapii je přímočaré, ale zároveň dokáže velice intuitivně vycítit okamžiky, kdy je tam ještě „něco“ a povzbudí vás si na to přijít a problém rychle vyřešit. ….asi bych to přirovnal jízdě překrásnou krajinou, kdy očekáváte za zatáčkou krásný výhled, ale realita předčí vaše očekávání, tak jako tato terapie. Evelínko přeji ti ať si ti daří, najdeš to, co hledáš. Martin
Jakub napsal:
Jakub napsal:
Read More
Slečna Evelína Hettnerová, je skvělá terapeutka. Přichází plná pozitivní energie a touto energií je schopna nakazit všechny kolem sebe. Při terapii je důsledná a nenechá vás kličkovat. Šla přímo k jádru problému a za chviličku jsme měli hotovo 🙂 Vypadá mladě, ale to nic nevypovídá o jejích životních zkušenostech a nadhledu. Určitě rád využiji její služby i v budoucnu
Adam napsal:
Adam napsal:
Read More
Celá terapie přirozeně plynula a i přesto, že bylo náročné se na to soustředit 3 nebo 4 hodiny, Evelína mě tím krásně provázela. Když jsem odcházel necítil jsem takovou úlevu, jakou jsem čekal, nicméně po pár týdnech se úleva postupně dostavila - a mám z ní radost. 🙂
Previous
Next

Alešův příběh:

Evelína je skvělá žena. pomohla mi dát život dohromady. Su šťastný 🙂

Ruš metodu znám už několik let, změnila mi život. Všechny vztahy se mi zlepšili. Žiju doslova nový život, ale ještě tam bylo ale. Něco mi pořád chybělo a házelo klacky pod nohy. Nemohl jsem na to dojít. A pak jsem se rozhodl, že budu asi potřebovat pomoc a hned jsem navštívil stránky Ruš s terapeuty. Na rušku nedám dopustit. Evelínu jsem si vybral z několika důvodů. Je to krásná, oslňující a sympatická žena a vyzařuje z ní to, co bych  rád, aby vyzařovalo ze mne. Měla skvělý, jednoduchý a jasný text, v čem mi pomůže a jak vyřeší můj problém. 

Přesně, to co jsem potřeboval. A poslední kapka 🙂 

Pro velké ano byla i její cena. Patří k těm dražším terapeutům a pro mne to byla zpráva, že to je člověk, který má svoji hodnotu a váží si sám sebe. A to obdivuju. Na kontokorentím účtu jsem měl posledních 6000,-, doma děcka řvaly hlady. 

Hned jsem jí zavolal.

Evelína mě skvěle provedla celou terapií a taky ze mne vydolovala můj základní vzorec. Moje maminka chtěla holčičku a já jsem se narodil s koulema 🙂 Takže mé základní životní nastavení bylo už od začátku špatně. A to se pak projevovalo v každé situaci. A teď je to všecko jinak. Konečně jsem to já. Život plyne, každý den zažívám malý zázrak, potkávám skvělé lidi, práce, která mne dotáhla až k vyhoření mne baví a vůbec mi nevadí pracovat u počítače 🙂

Co musím vypíchnout, je že Evelína dala hodně velký důraz na počáteční záměr. Ladili jsme ho do té doby, než to mělo tu správnou sílu. A výsledek?

SU BOREC! 🙂 a založil jsem svoji oděvní značku pro potisk dámského spodního prádla a triček. Konečně su to já. Aleš Výmola. Super. Kurva to je pocit! Boží! (a to jsem střízlivý a docela v klidu bez emocionálních výstřiků:)
 
Děkuju Evelíno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
a když budu cítit, že bych potřeboval pomoct, jdu za tebou znova. Protože to prostě funguje.